Galeria multimedialna

Nagrania, plakaty i slajdery przygotowane w celu promowania włączenia cyfrowego

Nagrania wideo

Udział w konferencjach

Od 2017 roku biorę udział z projektach oraz konferencjach. Przygotowane i omawiane prezentacje są nagrane i udostępnione na platformie YouTube.

Przejdź do nagranych prezentacji

Zaproszenia na warsztaty

Przeprowadzone warsztaty

Od kilku lat prowadzę warsztaty w trakcie konferencji lub w ramach Dni Dostępności Cyfrowej. Aby przybliżyć tematykę spotkania przygotowuję interaktywne zaproszenia w formie multimodalnych slajderów.

Przejdź do interaktywnych zaproszeń

Zaproszenia w formie plakatów

Organizowane szkolenia i warsztaty

Od 2012 roku przygotowuję plakaty lub infografiki aby zachęcić do udziału w warsztatach, szkoleniach oraz Dniach Dostępności Cyfrowej.

Przejdź do galerii plakatów 

Zapraszam do współpracy

Zdjęcie portretowe. Izabela Mrochen.

Od ponad 20 lat prowadzę zajęcia dydaktyczne na uczelniach wyższych z zakresu tłumaczenia a od 2010 roku szkolenia z wykorzystaniem narzędzi wspomagających tłumaczenie Computer Assisted Translation (CAT tools).

W 2010 uzyskałam certyfikat Train the Trainer firmy memoQ a w 2016 otrzymałam certyfkat Professional Certificate in Web Accessibility (PCWA) nadany przez University of South Australia i Media Access.

W 2021 roku ukończyłam  szkolenie certyfikujące Trener umiejętności społecznych TUS SST uzyskując certyfikat i uprawnienia Trenera umiejętności społecznych zgodnie z metodologią TUS SST social skills training.